Проїзд по Пісочинському шляхопроводу обіцяють відкрити до свят

Фото: ХОГА

Дорожники почали обкатку після капремонту Пісочинського шляхопроводу, який обвалився два роки тому, в серпні 2019 року. Повністю відкрити об’єкт для руху транспорту обіцяють до свят.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ХОДА.

«Рух по мосту в Пісочині буде відкрито до свят – Дня міста Харкова та Дню Незалежності України”, – йдеться в повідомленні.

Ремонт моста тривав майже 4 місяці. За цей час, за інформацією ХОДА, було виконано демонтаж, роботи по заміні ригеля, зміцненню стійок опор, влаштуванню нових капітелей і укладанні мостового полотна з гідроізоляцією. Тепер на шляхопроводі – двошарове асфальтобетонне покриття на проїжджій частині і нове, зносостійке – на тротуарах.

Як повідомляв Харків Times, вранці 25 серпня 2019 року обрушилася одна сторона мосту від ринку «Лоск» у бік селища Пісочин.

Харківська Служба автомобільних доріг повідомила, що аварійне руйнування ригеля пролітноі опори на шляхопроводі, яке виникло в результаті зміщення пролітноі конструкції внаслідок динамічного удару перевантаженої фури. Укравтодор повідомив, що згідно з експертизою ХНАДУ, проведеною у травні 2018 року, транспортна споруда (побудована у 1977 році) “кваліфікувалася як працездатна і до категорії аварійних не належала”.

Рух по мосту на окружній відновили 22 грудня 2019 р. На шляхопроводі встановили обмеження руху транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 20 тонн.

3 травня 2021 року Пісочинський шляхопровід закрили на капремонт.