Постраждалі від російської бомби діти у Дергачах Харківської області займалися спортом та робили уроки (фото)

Фото: Харків Times

Шестеро хлопчиків та дівчинка віком від 9 до 15 років у місті Дергачі Харківської області займалися у спортивній секції, коли поруч із спорткомплексом вдарила російська керована авіабомба. З дітей лише один не потрапив до лікарні, всі інші шпиталізовані з травмами різного ступеню тяжкості. Ще одна дитина – восьмирічний хлопчик – робив уроки вдома, коли бомба впала поруч й вибила вікно. В дитини гостра реакція на стрес.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За словами начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, у лікарні опинилися двоє 11-річних дітей, двоє 12-річних, 13-річна та 15-річна дитина.

Також внаслідок цієї російської атаки поранень склом зазнав 76-річний мешканець Дергачів, чий будинок пошкоджений російською авіабомбою.

«За попередніми даними, ворог завдав удари по місту УМПБ Д30-СН (уніфікований міжвидовий плануючий боєприпас, калібр 30 см)», – повідомили у прокуратурі.

Слідчі вже відкрили з приводу цього злочину російських військових досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Як повідомляв Харків Times, внаслідок російського удару по місту Дергачі Харківської області поранень зазнали восьмеро дітей та літній чоловік.