У селі Піски-Радьківські виявили російську катівню (відео)

У нещодавно звільненому селі Піски-Радьківські Харківської області поліцейські виявили ще одну російську катівню, яку окупанти облаштували у погребі.

Про це Харків Times повідомили у Нацполіції області

За інформацією правоохоронців, коли російські військовослужбовці зайшли в село, вони вигнали місцевих з їхніх домівок та самі поселилися там.

“Поліцейські виявили в погребі ще одну катівню, де в нелюдських умовах утримували місцевих. Людей залякували, били та знущалися”, – розповіли у Нацполіції.

Мирних мешканців тримали у крихітному приміщенні, в яке не попадало сонячне світло. Купа ковдр на підлозі, які, скоріш за все, були ліжками для в’язнів і жодної можливості хоча б помити руки або сходити в туалет – в таких умовах тримали загарбникик людей. Про це свідчить відео з катівні, оприлюднене правоохоронцями.

“По собі російські окупанти залишили розграбовані будинки, бруд та нечистости – фірмовий знак «руского міра». А в будинках, в яких жили, – «розтяжки» на дверях”, – розповіли у поліції.

Раніше поліцейські знайшли подібні рашистські катівні у Балаклії, Ізюмі, Куп’янську, Козачій Лопані, Вовчанську, Липцях.

За інформацією спікера Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенка, на деокупованій частині Харківської області, ще багато подібних катівень.

“Місць багато, їх повного списку немає. У кожному більш-менш великому населеному пункті де дислокувалися російські військові чи самопроголошена поліція могли катувати чи незаконно утримувати людей.”, – розповів Дмитро Чубенко.

Як повідомляв Харків Times, у звільнених містах та селах Харківської області правоохоронці виявили 18 місць, де російські загарбники катували українських громадян.

У Балаклії рашисти влаштували катівні у підвальних приміщеннях відділу поліції та у будівлі навпроти – БалДруку. Людей катували в різний спосіб, найлегшим вважалося, коли били струмом.

Під час окупації рашисти перетворили райвідділок поліції Куп’янська на в’язницю, де утримували та знущалися з місцевих мешканців, які відмовлялися з ними співпрацювати. за словами одного з постраждалих, людей тут катували струмом та випалювали паяльником хрести на тілі.

У  селищі Козача Лопань виявили одразу дві російські катівні. Окупанти облаштували катівні у підвалах залізничного вокзалу та місцевого магазину.

У звільненому Вовчанську загарбники перетворили на катівню місцевий агрегатний завод.

У селі Липці оперативники Служби безпеки виявили в’язницю, в якій окупанти незаконно утримували українців, катували їх, а потім вивозили до рф.