Завідуюча дитсадком з Балаклійського району піде під суд за присвоєння грошей

Фото: khar.gp.gov.ua

Лозівська місцева прокуратура Харківської області направила до суду обвинувальний висновок стосовно колишньої завідувачки дитячим садком з Балаклійського району, підозрюваної у службовій підробці та привласненні коштів (ч. 2, 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК).

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

«В ході досудового розслідування встановлено, що жінка, користуючись своїм службовим становищем, вносила в табелі обліку завідомо неправдиві відомості про відпрацьований робочий час працівників закладу, які фактично не працювали, а рахувалися «на папері», бюджетні кошти, які виділялися на заробітну плату, привласнювала собі», – йдеться у повідомленні.

Якщо на початку розслідування збиток, нанесений підозрюваною, налічував 50 тис. гривень, то на момент передачі справи до суду загальна сума збитку склала вже 300 тисяч. Підозрюваній загрожує до восьми років позбавлення волі з подальшим позбавленням на строк до трьох років права займати певні посади та займатися певною діяльністю.

Як повідомляв Харків Times, на початку лютого завідуючій дитячим садом з Балаклійського району повідомили про підозру в підробці та зловживанні службовим становищем.