Капрала поліції, який стріляв у метро, відпустили

Фото: suspilne.media

Районний суд Харкова відпустив під домашній арешт 22-річного капрала поліції метрополітену Андрія Кобцева, який у ніч на 12 листопада 2019 року відкрив стрілянину на станції метро “Наукова”.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Суспільного.

Поліцейському відділу метрополітену Андрію Кобцеву не продовжили строк тримання під вартою. Він вийшов із СІЗО під домашній арешт.

Московський райсуд відмовив у клопотанні прокурора у продовженні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, підтвердила Суспільному адвокатка Кобцева Людмила Дробчак.

Рішення суд ухвалив минулого тижня. За її словами, прокурор не довів у суді існування ризиків. Запобіжний захід пом’якшили до домашнього арешту. Звільнити поліцейського з-під варти просив захист.

Як зазначається в ухвалі суду, поліцейський зобов’язаний носити електронний засіб контролю.

Як повідомляв ХарківTimes, у ніч на 12 листопада 2019 року 22-річний капрал поліції метрополітену відкрив стрілянину на станції метро “Наукова”.

Він був роззброєний бійцями підрозділу ТОР і стверджував, що не повірив у реальність інших співробітників поліції.

Під час обшуку у нього знайшли психотропні речовини.

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованого у Полтаві, спільно з прокуратурою Харківської області 12 листопада 2019 року оголосили йому про підозру.

14 листопада Московський районний суд м. Харкова обрав запобіжний захід для Андрія Кобцева – арешт на 60 діб без права внесення застави.