Кишеньковому злодію з харківського метро винесли вирок

Фото: odnews.info

Крадій, що «чистив» кишені пасажирів метро, отримав вирок.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Вироком Московського районного суду м. Харкова 30–річного чоловіка визнано винним у вчиненні серії крадіжок (ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України).

Як розповів керівник Харківської місцевої прокуратури № 4 Володимир Купріянов, крадія засудили до 4 років й 9 місяців позбавлення волі.

Прокуратура довела в суді, що протягом 2016-2017 рр. засуджений вчинив 43 епізоди крадіжок. «Промишляв» злодій переважно біля виходів з метро «Студентська» та «Героїв праці» або в підземних переходах цих же станцій. Рідше – на вулицях міста чи в іншому громадському транспорті. Рецидивіст спритно витягав з кишень у пасажирів мобільні телефони. За один день він міг викрасти 3-4 гаджети.

Трохи більше ніж за рік крадій заволодів телефонами на суму понад 200 тис. грн. Чоловіка викрили під час чергової спроби крадіжки в метрополітені.

На разі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Як повідомляв Харків Times, Фрунзенський районний суд м. Харкова визнав винним раніше неодноразово судимого 43-річного харків’янина у вчиненні низки крадіжок. Промишляв зловмисник у метро, в крамницях і кафе.