У «Картки харків’янина» поповнення: квартири, піца та засоби пересування для дорослих та дітей

До програми лояльності соціального проекту «Картка харків’янина» приєдналися нові партнери.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на куратора проекту, директора КУ «Офіс реформ Харкова» Павла Столбового.

«Кількість потенційних партнерів вже перевищує 150 фірм, компаній та організацій. До нас постійно приєднуються нові партнери, і зараз відбувається процес їх юридичної та технічної інтеграції в систему. У програмі лояльності зібрані не лише великі торговельні мережі, як, наприклад, «Клас» чи «Восторг», а й ресторани, кав’ярні, спортзали, аптеки тощо. Це складний процес, тому підключення партнерів відбувається поступово, адже наше завдання зробити так, щоб користування карткою було зручним та якісним», — сказав Павло Столбовий.

Сьогодні представники нових партнерів програми розповіли про спеціальні пропозиції, які чекають на власників «Картки харків’янина»:

  • трест «Житлобуд-1» пропонує знижку в 500 грн на 1 кв. м у будь-якому будинку;
  • АЗС «SUNOIL» робить дисконт у 70 коп./л на дизпаливо та бензин, 50 коп./л – на газ;
  • мережа «Мамин Дім» встановлює знижку на один дитячий візок у розмірі 1 тис. грн, а також одноразову знижку на послуги у своїй поліклініці;
  • мережа швидкого харчування «Буфет» зменшить ціну на піцу з шинкою на 10 грн.

Як повідомляв Харків Times, у проекті Картки харків’янина беруть участь вже 150 компаній.

Міська рада обіцяє небачену в Україні програму лояльності для власників таких карт, в тому числі товари за зниженою ціною, абонементи, перепустки, спеціальні пропозиції.

З 15 липня на Порталі електронних сервісів міста Харкова можна заповнити необхідну для отримання карти анкету.

Крім цього анкету можна заповнити в мобільному додатку «Мій Харків».

У Харкові почала працювати «гаряча лінія» з питань Карти харків’янина.

На початку серпня в місті приступили до розробки функціоналу електронної версії «Карти харків’янина». Станом на початок серпня анкети на отримання картки заповнили 200 тисяч городян.

14 вересня перші картки харків’янина отримали працівники Харківського метрополітену і «Харківських теплових мереж».

17 вересня — перші співробітники Харківської міської ради.

22 вересня «Карти харків’янина» почали видавати співробітникам комунальних закладів охорони здоров’я. Першим пощастило медикам 13-й міської лікарні.

За «Карткою харків’янина» можна безкоштовно відвідати Харківський зоопарк і безконтактно оплатити проїзд у міському громадському транспорті, в т.ч. пільговий. Всього до проекту приєдналося понад 150 підприємств, серед яких — супермаркети, аптеки, заправки, заклади громадського харчування тощо.

У жовтні «Картку харків’янина» почали видавати у школах міста учням та їхнім батькам.

На початку листопада стало відомо, що «Картку харків’янина» зможуть отримати всі охочі, які офіційно працевлаштовані у Харкові.

У міській раді розповіли, куди звертатись, якщо не працює «Картка харків’янина».