Харківським патрульним за ефективне патрулювання з ДНД пообіцяли квартири

Фото: city.kharkov.ua

У Харкові поліцейським, які покажуть результативну роботу під час патрулювання вулиць із представниками громадського формування, готові надавати службове житло.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Про плани заохотити працівників правоохоронних органів під час зустрічі з ними 3 грудня розповів Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Ми створили сприятливі умови, хоч це ваші прямі функції. Взяли на себе фінансове навантаження, ініціативу. Хочу, щоб ми разом подолали ці проблеми, щоби поліція була на боці харків’ян. Ми відпрацьовуємо систему патрулювання, і з часом вона працюватиме по всьому місту. Ставлення харків’ян до поліції зміниться. Я хочу, щоб ви підняли імідж поліції. Ми вам допоможемо, але все залежить і від вашого відношення», – наголосив міський голова.

Ігор Терехов зазначив, що особисто промоніторить результати патрулювання у ці п’ятницю, суботу та неділю. За його словами, жодна «наливайка» за маршрутом руху патрулів працювати не повинна, а рішення про їх знесення необхідно винести на наступне засідання виконавчого комітету міської ради.

Міський голова наголосив, що поліцейські, які працюватимуть на результат, зможуть отримати квартири.

Зі свого боку, начальник сектору взаємодії із громадами Головного Управління Національної поліції у Харківській області Олександр Сурмач пообіцяв повну взаємодію з міською радою. Він повідомив, що 15 грудня представники патруля отримають офіційний статус членів громадського формування, а поки що проходить їхнє навчання та ознайомче патрулювання.

Пілотний проєкт із патрулювання поліції та представників громадського формування 1 грудня стратував в Індустріальному районі. Мешканці можуть звертатися до чергового формування за тел: +38 093 457 4133. Повідомлення приймають з 17:00 до 22:00.

Як повідомляв Харків Times, за порядком на вулицях Індустріального району Харкова почали слідкувати спільні патрулі поліцейських та представників громадськості. Передбачається, що патрулювання проходитиме щодня з 18:00 до 23:00. Якщо цей досвід виявиться успішним, його планують поширити на інші райони міста.

Мер Харкова Ігор Терехов незадоволений результатами перших днів патрулювання.