До мікрорайону «Горизонт» запускають тролейбуси

Фото: Vadim Pudovkin / gortransport.kharkov.ua

Новий тролейбусний маршрут № 53, який зв’яже мікрорайон «Горизонт» з ХТЗ, почне курсувати завтра, 6 серпня.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Як розповіли в Департаменті інфраструктури, новий маршрут вирішили ввести після вивчення потреб жителів Харкова, щоб поліпшити якість пасажироперевезень.

Тролейбус №53 курсуватиме за таким маршрутом:розворотне коло «Вул. 12-го Квітня» – пр. Московський (ст. метро «Індустріальна») – бул. Грицевця – вул. Велика Кільцева – вул. Ростовська – бул. Грицевця – пр. Московський (ст. метро «Індустріальна») – розворотне коло «Вул. 12-го Квітня».

На лінію вийдуть нові тролейбуси з автономним ходом, які частину маршруту проходять за допомогою контактної мережі, а частину — на батареях. У тролейбусах встановлені кондиціонери, система опалення, зарядні пристрої під USB-роз’єми і валідатори для оплати «E-ticket».

Як повідомляв Харків Times, 7 грудня почав діяти новий тролейбусний маршрут №49, що зв’язав селище Жихор (вулиця Кутаїська) з центром міста (вулиця Університетська).

Новий тролейбусний маршрут № 50 почав курсувати в квітні поточного року, з’єднавши селище П’ятихатки з площею Свободи.

Пізніше мешканці селища попросили продовжити маршрут до пл. Конституції. З 9 червня тролейбус № 50 курсує за новим маршрутом.

Заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов повідомив, що в липні планується запустити тролейбусні маршрути на Рогань і селище Жуковського.

У міськраді розповіли, як поїдуть нові тролейбуси № 51 та №52 на Роганський житловий масив.