Харків’яни стали чемпіонами Європи з боксу серед молоді

Фото: kharkivoda.gov.ua

На чемпіонаті Європи з боксу серед молоді в місті Будва (Чорногорія) харківські спортсмени Ілля Тогобицький і Микита Горбатенко завоювали дві золоті медалі, а Данило Дрижак – бронзу.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

У чемпіонаті брали участь 175 спортсменів з 22 країн. Чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали Ілля Тогобицький у ваговій категорії до 75 кг, Микита Горбатенко у категорії до 91 кг та Юрій Захареєв, що представляє вагову категорію до 69 кг.

Срібними призерами першості континенту цього року стали: Роман Літвінов (52 кг), Василь Ткачук (понад 91 кг), Марина Стойко (64 кг), Анна Сезько (69 кг) та Яна Тараненко (81 кг).
Бронзові нагороди молодіжного Євро-2020 здобули: Данило Дрижак (49 кг), Геннадій Масленніков (60 кг), Бозорбой Матякубов (64 кг), Денис Салабай (81 кг), Катерина Боднарчук (54 кг), Раїса Піскун (75 кг) та Вікторія Левчук (+81 кг).

Загалом турнір став надзвичайно успішним для збірної України, яка завоювала у Будві 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей. За підсумками турніру збірна України посіла друге загальнокомандне місце.

Як повідомляв Харків Times, харківські спортсмени завоювали п’ять нагород, в тому числі, дві золотих на міжнародних змаганнях з боксу «Странджа – 2020», які відбулися з 21 по 25 січня в болгарській столиці – місті Софія.