У Харківській області суди оштрафували 95 порушників карантину

Фото: Нацгвардия

З моменту введення відповідальності за порушення правил карантину в умовах пандемії коронавірусу, яку Верховна Рада підтримала 17 березня поточного року, станом на 3 листопада в суди Харківської області направлено 3 586 протоколів, складених за статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Судової влади України.

Згідно наведених даних, Харківська область за кількістю переданих на розгляд суду протоколів за порушення карантину знаходиться на третьому місці в Україні. Попереду – м. Київ, де на порушників карантину склали 4 938 протоколів і Дніпропетровська область (4675).

У Харківській області з трьох з половиною тисяч протоколів 154 були подані знову. Розглянули суди приблизно чверть від загального числа поданих протоколів – 851. За 95 з них було прийнято рішення про притягнення до адміністративної відповідальності.

1 997 протоколів судді повернули. Майже всі – 1973 три з 1997 протоколів – повернули для належного оформлення.

Як повідомляв Харків Times, Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил щодо карантину при коронавірусі (COVID-19). Сума штрафу складе від 17 тис. до 32 тис. гривень для громадян та від 34 до 170 тис. грн для посадових осіб.

Харківський суд оштрафував чоловіка, який знаходився на вулиці без маски.

Суд оштрафував керівника нічного клубу у Харкові за порушення карантину.

В Харківській області станом на 9:00 4 листопада виявили 39 559 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 850 з яких – за минулу добу.