Друг Кернеса оприлюднив висновок медиків “Шаріте” про стан здоров’я мера (фото)

Фото: Геннадий Кернес/Facebook

Медики клініки “Шаріте” в Берліні, де з 17 вересня проходить лікування мер Харкова Геннадій Кернес вважають, що процес одужання їх пацієнта з України щодня прогресує.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення в Telegram бізнесмена і одного Кернеса Павла Фукса.

За словами Фукса, він опублікував документ з клініки, щоб припинити чутки і плітки навколо стану здоров’я Геннадія Кернеса. Також Фукс опублікував переклад медичного висновку професора клініки “Шаріте”.

Переклад: “Шановні пані та панове, Геннадій Кернес з Харкова (Україна) знаходиться у нас на лікуванні. Він прогресує кожен день, і ми сподіваємося на його повне одужання.

З повагою, професор, директор клініки Норберт Сутторп “.

“Сподіваюся, на цьому політичні спекулянти, які хочуть знищити досягнення Геннадія Кернеса в Харкові, припинять свої маніпуляції”, – додав Павло Фукс.

Як повідомляв Харків Times, 14 вересня деякі українські ЗМІ повідомили, мер Харкова Геннадій Кернес госпіталізований до 17-ої міської лікарні Харкова з діагнозом COVID-19 і захворювання «протікає у вкрай складній формі».

15 вересня Директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко офіційно підтвердив, що мер Харкова Геннадій Кернес перебуває у 17-ій міській клінічній лікарні з діагнозом COVID-19 і двостороннім запаленням легенів. За його словами, мер в свідомості і не підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що Кернеса привезли на лікування в німецьку клініку “Шаріте” в Берліні.

У мерії підтвердили, що в ніч з 16 на 17 вересня Кернес був доставлений медичним літаком до Німеччини у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Кернес проходить додаткове повне обстеження в лікарні, після цього лікарі визначать, як лікувати його в подальшому.

За інформацією Павла Фукса, в “Шаріте” Геннадія Кернеса помістили в палату інтенсивної терапії, де він проходить курс лікування від COVID-19.