Амфітеатр, ігрова та спортивні зони – як буде виглядати Молодіжний парк після реконструкції

Фото: city.kharkov.ua

У Харкові протягом місяця планують завершити реконструкцію Молодіжного парку і відкрити його на початку літа.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

За словами заступника директора Департаменту комунального господарства Євгена Пасенова, в парку побудують великий дитячий ігровий комплекс. Він буде розділений на три зони: для дітей 1-3-х років, 3-6 років і старше 7 років. Також буде створено ще один спортивний блок з силовими тренажерами. Крім того, в парку з’явиться амфітеатр.

«Він розташовуватиметься біля центрального входу в спорткомплекс «Політех» для проведення усіляких заходів, івентів – міських, районних, для школярів і студентів», – розповів Євген Пасенов.

Також у Молодіжному парку встановлять нові лавки, систему освітлення, зроблять великий майданчик для вигулу і тренувань собак й відкриють нові туалетні кімнати.

Євген Пасенов зазначив, що після реконструкції парк стане новою привабливою зоною відпочинку – і активного, і спокійного. При цьому історію цього місця зберегли.

«Все, що знаходилося на території парку, – могили відомих харків’ян, дерева, кущі, червонокнижні тюльпани – все залишилося на тих же місцях. Це все упорядковано. До могил, зокрема, виклали підходи з каменю. Червонокнижні тюльпани внесені до генерального плану, щоб їх зберегти», – розповів заступник директора департаменту.