У міському притулку відмовилися здавати в оренду собак на період карантину

Фото: city.kharkov.ua

Харків’яни просять тварин з притулку в тимчасове користування на період карантину.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Харківський міський притулок для тварин не здає собак у тимчасове користування на час карантину.

Про це заявили у КП «Центр поводження з тваринами».

Як повідомили в притулку, в останній тиждень почастішали дзвінки від людей з пропозицією взяти тварину на час карантину. Мотивація такого вчинку – «і вам менше годувати, і нам можливість гуляти в парках».

«На жаль, бажання прогулятися в парку з собакою, щоб не порушувати постанову Кабінету міністрів, – не привід брати на час тварину з притулку, а потім повернути її назад. Людина з такою пропозицією, з одного боку, задовольняє свої потреби, з іншого – «полегшує», на її думку, утримання вихованців у притулку. Але працівники КП «Центр поводження з тваринами» впевнені, що тварини не повинні страждати через задоволення потреб людей в прогулянці під час карантину, адже потім їх обов’язково повернуть назад», – зазначили в притулку.

Там пояснили, що тварина, яка довго жила на вулиці, піддаючись весь час небезпеці, коли потрапляє до притулку, де за нею доглядають, її годують, розуміє, що людина їй не шкодить. І коли собаку віддають у сім’ю, тварина прив’язується до господаря, до нового дому, і для нього великий стрес – знову повернутися до притулку. «Такий «благий» порив егоїзму для закриття власної потреби в прогулянці під час карантину залишить відбиток на психіці і емоційному стані тварини», – зазначили у притулку.

У КП «Центр поводження з тваринами» підкреслили, що співробітники підприємства допоможуть вибрати вихованця, улюбленця, друга на все життя, а «у тимчасове користування на час карантину» тварин не віддають.

Як повідомляв Харків Times, харків’яни забрали з притулку близько ста бездомних котів.