Зниклих школярів на Харківщині знайшли

Фото: https:energetik.ua

Поліцейські Харківщини розшукали двох зниклих дітей. Жодних протиправних дій відносно них скоєно не було.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

12 лютого до Вовчанського відділу поліції надійшло повідомлення від 46-річної жінки про те, що її 13-річна донька не повернулась зі школи додому.

На розшук дівчинки був орієнтований весь особовий склад підрозділу. В ході проведення розшукових заходів поліцейські протягом години встановили місцезнаходження малолітньої. Дівчинка гуляла вулицями Вовчанська.

Співробітники поліції провели профілактичну бесіду з дитиною та її батьками щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Зниклого школяра також оперативно розшукали поліцейські Дергачівського відділу поліції. 12 лютого до поліції звернулася його мати. Жінка вказала, що її 13-річний син  пішов гуляти та пропав. Мобільний телефон дитина залишила вдома.

На пошуки хлопчика був задіяний особовий склад Дергачівського відділу поліції.  Менш ніж за годину поліцейські розшукали малолітнього.

З підлітком проведена профілактична бесіда, відносно його матері  працівники поліції склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові розшукали 13-річну дівчину, яка пішла гуляти та зникла.