Рейси Київ-Харків збільшать до семи в тиждень

Фото: tour-stream.com

Державіаслужба дозволила авіакомпаніям відкрити рейси за 8 новими маршрутами.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення avianews.com.

Комісія Державіаслужби надала українським авіакомпаніям SkyUp, «Роза Вітрів» і «Мотор Січ» права на виконання польотів за восьми новими маршрутами, йдеться в повідомленні регулятора про розгляд заявок авіаперевізників, яке відбулось 26 листопада 2019 року.

SkyUp дозволили з 1 березня 2020 року відкрити регулярні рейси Київ-Лісабон з частотою до двох разів на тиждень. Зараз цей маршрут обслуговує тільки лоу-кост Wizz Air в рахунок португальської квоти.

Також Державіаслужба дозволила SkyUp збільшити число польотів на лінії Київ-Іракліон з трьох до чотирьох на тиждень, на лінії Одеса-Барселона – з двох до трьох на тиждень, на лініях Київ-Харків і Київ-Одеса з трьох до семи в тиждень.

«На сьогоднішній день польотна програма внутрішніх рейсів знаходиться в розробці. Старт тих чи інших рейсів, частота і розклад в тому числі залежить від наданих дозволів від Державіаслужби», – прокоментували avianews.com свої заявки в SkyUp.

Регулятор схвалив запит «Рози Вітрів» на запуск чартерних перевезень з Києва в Запоріжжя, Одесу, Львів, Херсон і Харків з частотою три рази в тиждень і з Києва до Дніпра з частотою п’ять разів на тиждень з терміном дії прав до 28 березня 2020 року.

«Мотор Січ» дозволили відкрити регулярні рейси Київ-Мінськ з частотою до семи разів на тиждень без обмеження по терміну дії права і збільшити частоту польотів з Києва в Запоріжжя з семи до 12 разів на тиждень.

Комісія Державіаслужби повторно відмовила Atlasjet Ukraine в схваленні заявки на запуск рейсів Київ-Стамбул з частотою три рази в тиждень на підставі частини 8 статті 94 Повітряного кодексу України через відсутність вільної квоти.

Діюча квота на польоти на лінії Київ-Стамбул була розширена в 2018 році з 16 до 24 рейсів на тиждень для кожної зі сторін. В Україні права на виконання 21 рейси на тиждень віддані МАУ, трьох – «Розі Вітрів». Остання не виконує польоти за цим маршрутом. Atlasjet Ukraine призупинила польоти 26 листопада 2019 року через фінансові проблеми у материнської авіакомпанії.