Повідомлення про мінування 403 об’єктів у Харкові виявилося неправдивим

Фото: ХарківTimes

Поліцейські перевірили повідомлення про мінування 403 державних установ та торговельних центрів Харкова. Під час оглядів місць подій та прилеглих територій вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин не виявлено.

Про це ХарківTimes дізнався з повідомлення прес-служби поліції Харківської області.

В ході перевірки інформації правоохоронці ретельно обстежили 61 медичний заклад, 42 торговельних центри, 127 шкіл, а також 173 дитячих садочків. З лікарень були евакуйовані дві особи, з дитячих садочків 68 осіб. З інших закладів евакуація не проводилась. Відвід транспорту не здійснювався.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу  України. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Поліцією вживаються заходи щодо встановлення та затримання особи, причетної до скоєння вказаних кримінальних правопорушень.

Як раніше повідомляв ХарківTimes, повідомлення про замінування місць значного скупчення людей у Харкові надійшло на електронну пошту поліції 9 вересня.