Ігор Терехов перевірив, як працює “Картка харків’янина”

Фото: city.kharkov.ua

Сьогодні, 9 грудня, Харківський міський голова Ігор Терехов відвідав кілька об’єктів, які надають знижки мешканцям міста за програмою лояльності “Картка харків’янина” (X-card).

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Мер Харкова зазначив, що більшість партнерів соціального проєкту «Картка харків’янина» має приєднатися до програми лояльності до кінця грудня 2021 року. За його словами, технічна інтеграція партнерів у систему, а також виготовлення самої картки – процес нешвидкий, проте міська влада зробить все для його прискорення.

«Мене не влаштовують темпи видачі картки та підключення партнерів до мережі. До кінця грудня мені дали слово, що буде підключено більшість із них. Я зберу ще раз представників торгових мереж, їхнє керівництво, щоб ці обіцянки були чітко виконані. Люди бачать, що картка реально працює, збільшується кількість охочих її отримати. Ми повинні відповідати часу, запиту людей і якнайшвидше друкувати та видавати харків’янам їхні картки», – наголосив Ігор Терехов.

Крім того, міський голова повідомив, що поступово асортимент товарів зі знижками у торгових мережах збільшуватиметься, а кількість партнерів зростатиме.

«Купуючи товари за знижкою кілька разів на тиждень, харків’яни отримуватимуть відчутну вигоду. Моє основне завдання – зробити так, щоб якнайбільше торгових мереж було залучено до цієї програми лояльності і харків’яни отримували якнайбільше знижок», – зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що до проєкту «Картка харків’янина» приєдналося близько 150 партнерів. Вже підключилися та надають дисконт мережа аптек «9-1-1», «КнигоЛенд», Центральний парк культури та відпочинку ім. Горького, «Восторг», «Клас», трест «Житлобуд-1», «Кулиничі» та ін.

Як повідомляв Харків Times, у проекті Картки харків’янина беруть участь вже 150 компаній.

Міська рада обіцяє небачену в Україні програму лояльності для власників таких карт, в тому числі товари за зниженою ціною, абонементи, перепустки, спеціальні пропозиції.

За «Карткою харків’янина» можна безкоштовно відвідати Харківський зоопарк і безконтактно оплатити проїзд у міському громадському транспорті, в т.ч. пільговий. Всього до проекту приєдналося понад 150 підприємств, серед яких — супермаркетиаптеки, заправки, заклади громадського харчування тощо.

До “Картки харків’янина” приєдналися нові партнери, серед них – фастфуд, мережа АЗС, будівельна компанія.

14 вересня перші картки харків’янина отримали працівники Харківського метрополітену і «Харківських теплових мереж».

17 вересня — перші співробітники Харківської міської ради.

22 вересня «Карти харків’янина» почали видавати співробітникам комунальних закладів охорони здоров’я. Першим пощастило медикам 13-й міської лікарні.

У жовтні «Картку харків’янина» почали видавати у школах міста учням та їхнім батькам.

На початку листопада стало відомо, що «Картку харків’янина» зможуть отримати всі охочі, які офіційно працевлаштовані у Харкові.

У міській раді розповіли, куди звертатись, якщо не працює «Картка харків’янина».

У Харкові почала працювати «гаряча лінія» з питань Карти харків’янина.

З 2 грудня «Картку харків’янина» («X-card») можна не лише оформити, а й отримати у міських центрах надання адміністративних послуг.