Другу підозрювану у справі “Золотого часу” відправили до СІЗО на милицях (фото і відео)

Фото: Ksenj Necheporenko/Facebook

23 січня в Київському районному суді Харкова обрали запобіжний захід для Ольги Кравченко, другої з чотирьох підозрюваних у справі про пожежу в нелегальному «геріатричному пансіонаті» на вулиці Нижній Гійовській, 150Б в, де загинули 15 людей похилого віку.

Про це Харків Times дізнався з рішення, яке оголосила суддя Світлана Колесник.

Згідно з рішенням судді, підозрювана Кравченко буде перебувати під вартою протягом 60 днів, до 22 березня 2020 року, без права внесення застави. Таким чином суддя задовольнила клопотання прокуратури і відмовила адвокату Кравченко, який просив для своєї підзахисної домашній арешт.

Адвокат наполягав на більш м’якому запобіжному заході, оскільки його підзахисна через перенесену 8 січня операції на коліні не може вільно пересуватися і потребує спостереження медиків.

До суду Ольга Кравченко прийшла милицях. На питання судді про самопочуття, вона зі сльозами на очах поскаржилася на біль і розповіла, що постійно приймає знеболююче. Суддя оголосила в засіданні технічну перерву на 15 хвилин, щоб Кравченко принесли воду. Після чого засідання продовжилося.

Кравченко сказала, що співчуває сім’ям загиблих, не спить другу ніч поспіль зацікавлена ​​”дізнатися правду” і заплакала. На питання, чи розуміє вона, в чому її підозрюють, вона відповіла: “У тому, що загинули люди”.

Вона обіцяла співпрацювати зі слідством, усіляко допомагати і повідомляти всю необхідну інформацію. Також просила вибачення у родичів жертв і принесла їм співчуття.

Як повідомляв Харків Times, прокуратура та поліція станом на ранок 22 січня затримали чотирьох осіб, причетних до організації нелегального приватного будинку престарілих «Золотий час», де сталася пожежа із 15 жертвами.

Правоохоронці повідомили про підозру в порушенні вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270 КК) чотирьом особам, раніше затриманим у зв’язку з пожежею в нелегальному «геріатричному пансіонаті» на вулиці Нижній Гійовській, 150Б в Харкові, де загинули 15 людей похилого віку.

Підозрюваним загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.

23 січня Київський районний суд Харкова відправив під варту на 60 діб 45-річного В’ячеслава Кравченко, орендаря будівлі, в якому знаходився нелегальний «геріатричний пансіонат» на вулиці Нижній Гійовській, 150Б в, де загинули 15 людей похилого віку.