Віртуальні мандрівки містами України почали з Харкова

Фото: Харків Times

Інформація про визначні місця Харкова і області стала першим контентом на веб-платформі «Ukraine open. Віртуальні мандрівки містами України».

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ХОДА.

Підготовку презентації «туристичних магнітів» Харківської області почали в липні. Провели зйомку туристичного контенту у вигляді 3D-турів, аеропанорам, відеосинхронів для вебплатформи з мобільним додатком «Ukraine Open». До цього додатку планомірно додадуть й інші регіони України. Мобільний додаток міститиме візуальний контент та аудіогіди англійською та українською мовами.

За словами авторки проєкту Олени Романенко, мобільний додаток «Ukraine Open» можна буде встановити вже до кінця жовтня. У додатку відтворили близько 200 аеропанорам та віртуальних турів, є 20 туристичних маршрутів.

«Хочу сказати величезне спасибі за те, що у нас є можливість презентувати наш проєкт, який ми реалізували за підтримки Українського культурного фонду. Все літо ми працювали у Харкові. Ми створили близько 200 панорам та турів, які показують, як сьогодні виглядають українські міста, ламають деякі стереотипи», – зазначила Олена Романенко.

За словами авторки, додаток дає змогу не лише ознайомитися з найкращими аеропанорамами міст, а й побачити історичні місця зсередини. Так, у додатку будуть представлені 36 музеїв Слобожанщини.

«На прикладі Шарівського палацу ми можемо не лише помандрувати подвір’ям, а й зайти всередину, подивитися, як зараз виглядають зали, – розповідає Олена Романенко. – Також ми можемо дізнатися цікаву інформацію про будинки, які є у нас у місті».