Харків’янин став чемпіоном України в метанні диска

Харківський атлет Микита Нестеренко став найкращим в метанні диска на зимовому чемпіонаті України з довгих легкоатлетичних метань, який відбувся у місті Мукачево Закарпатської області.

Про це ХарківTimes повідомили в прес-службі обладміністрації

Харків’янин закинув диск вагою 2 кг на 55,66 метра і виборов титул чемпіона України. Результат суперника із Сумської області Івана Повляшка, який посів друге місце, Микита перевершив на 4,02 м.

Ще три нагороди вибороли харківські юніори – спортсмени до 20 років.

Срібним призером у метанні диска став Владислав Кукса (45, 07 м), а бронзову медаль у цьому виді метань здобув Віталій Опанасенко (44, 00 м).

У метанні списа серед юніорів Андрій Петренко з результатом 57, 08 м посів третє місце.

Цей чемпіонат України для дорослих та молоді був відбірковим на Кубок Європи з метань, який з 21 по 23 березня відбудеться в Португалії.

Як повідомляв Харків Times23-річний харківський спортсмен Семен Новіков переміг одного з кращих борців світу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який проходив в Римі. За результатами змагань, харків’янин став чемпіоном Європи.