Важко поранений боєць 92 ОМБр помер у лікарні

Фото: Мар'яна Барабанова / Facеbook

Боєць 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка (базується біля Чугуєва) Геннадій Моторін, який отримав важке поранення на фронті 7 листопада, помер у лікарні.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення на офіційній сторінці бригади у Facebook.

“7 листопада, підступно та нахабно окупанти обстріляли наших бійців в момент, коли ті вивантажували деревину біля ВОПу. Ракета ПТУРа серед білого дня, близько 12:20, влучила точно в “Урал”, біля якого і працювали побратими. Один з них – Герман Бродніков – одразу загинув, ще троє хлопців отримали численні поранення. Між життям та смертю опинився солдат Геннадій Моторін. Опіки, множинні осколкові поранення, перелами кісток – він був найважчим з поранених. Лікарі боролися за життя захисника увесь день і всю ніч, проте – ні”, – йдеться у повідомленні.

Геннадію Моторіну було 37 років… До лав ЗСУ чоловік прийшов у лютому цього року. Був сапером механізованого батальйону. Родом боєць із міста Краматорськ. “Своєю щирістю та відкритістю заряджав побратимів. Ми завжди пам’ятатимемо тебе, брате. Висловлюємо співчуття та просимо вибачення у рідної сестри Геннадія… Сумуємо та схиляємо голови і перед мамою Германа Броднікова… Це важкі і болючі втрати для всієї 92 бригади”, – пишуть побратими.

Ховатимуть бійця у рідному місті.

Як повідомляв Харків Times , російські найманці 7 листопада обстріляли вантажівку та групу бійців 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка (базується біля Чугуєва) з ПТУР. Внаслідок обстрілу загинув старший солдат Герман Бродніков, троє поранені.

Редакція ХарківTimes приєднується до слів скорботи та співчуття рідним та близьким загиблого Героя.