На кожному другому будинку у Харкові – адреси «закладок» з наркотиками

Фото: city.kharkov.ua

Харківські комунальники ведуть боротьбу з рекламою наркотиків на будинках – зафарбовують адреси «закладок» трафаретним написом «Я люблю Харків».

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Акція з зафарбовування на фасадах житлових будинків інтернет-адрес, де продають наркотики, пройшла сьогодні, 18 квітня, на пр. Гагаріна, 41/2.

Як повідомила заступник начальника управління з експлуатації житлового фонду КП «Жилкомсервіс» Лариса Рубан, така робота проводиться в місті щодня. У ній беруть участь бригади підрядних організацій і співробітники ділянок КП «Жилкомсервіс». Комунальники щодня роблять обхід по районах, після виявлення написів зафарбовують їх фарбою і на цьому місці за допомогою трафарету пишуть «Я люблю Харків».

«Вандали, на жаль, не тільки псують фасади будівель, приватних будинків і огорожі, але їхні написи не завжди нешкідливі. Більшість з цих написів вказують місця, де можна придбати наркотики, а деякі малюнки навіть закликають до суїциду. Тому, коли ми виявляємо подібні написи, намагаємося їх відразу зафарбовувати», – зазначила Лариса Рубан.

За її словами, сьогодні в Харкові обмальований адресами так званих «закладок» кожен другий, а іноді і кожен житловий будинок. Боротися з цією проблемою складно, оскільки після зафарбовування одного напису на цьому місці з’являється новий.

«Ми не можемо запобігти цьому вандалізму, тому ми звертаємося до харків’ян, які можуть допомогти в цій роботі. Якщо люди прийдуть на дільниці КП «Жилкомсервіс», ми забезпечимо їх матеріалами – фарбою та інвентарем. Харків’яни дуже допоможуть, зафарбувавши напис хоча б на одному будинку», – сказала Лариса Рубан.

Всього за минулі два тижні комунальники очистили від написів понад 400 житлових будинків. Зокрема, сьогодні бригади підрядників зафарбовують написи на будинках і фасадах будівель по вул. Пушкінській і пр. Науки.