Харчування дітей у школах та дитячих садках Харкова подорожчало

Иллюстративное фото: lemoland.ru

У Харкові збільшили грошові норми харчування для учнів та вихованців комунальних навчальних закладів на 2022 рік. Таке рішення сьогодні, 24 листопада, ухвалив виконком Харківської міської ради

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Як повідомила заступник директора Департаменту освіти Тетяна Примак, з 1 січня харчування однієї дитини від 1 до 3-х років збільшиться на 5 грн і складе 35 грн в день, для дітей від 3 до 7 років – з 35 до 40 грн. Вартість харчування у школах збільшиться на дві гривні і складе 16 грн, для пільгових категорій – з 18 грн до 22 грн.

При цьому з міського бюджету, як і раніше, оплачуватиметься 40% цієї суми. Також у 2022 році близько 52 тис. школярів 1-4 класів щодня отримуватимуть безкоштовні сніданки, а учні 1-х класів – й безкоштовне молоко. Ці витрати повністю відшкодовуються за рахунок бюджету територіальної громади.

Як повідомляв Харків Times, влітку у Харківській міськраді проведено обшуки у справі про присвоєння бюджетних коштів на постачання продуктів до дошкільних закладів міста у 2018-2020 роках. Сума незаконно привласнених бюджетних коштів становить понад 5 млн. гривень.