У лікарні невідкладної допомоги – новий ангіограф

Фото: www.city.kharkov.ua

У відділенні політравми Харківської міської клінічної лікарні швидкої і невідкладної допомоги встановили новий ангіограф (обладнання для дослідження судин).

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

За словами заступникп головного лікаря лікарні Олена Полещук, завершується навчання медиків, які працюватимуть на апараті, і вже в цьому місяці ангіограф почне працювати. За допомогою сучасної системи в лікарні зможуть проводити коронарографію та стентування, надавати допомогу хворим на більш високому рівні, і в першу чергу – пацієнтам з гострим інфарктом міокарда.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 6 травня, зустрівся з колективом лікарні, ознайомився з роботою приймального відділення, відділень щелепно-лицевої хірургії та політравми. Він підкреслив, що в лікарні невідкладної допомоги продовжать оновлювати обладнання, яке буде відповідати високій кваліфікації лікарів.

“Тут працюють лікарі з великим досвідом, які навчалися в Україні і за кордоном. Я був в операційній, де недавно врятували дівчину з ножовим пораненням. Мені показали, як проводяться операції, у тому числі щелепно-лицьові, із застосуванням сучасних технологій. На зустрічі з колективом ми домовилися про те, що продовжимо оновлювати обладнання. Лікарі вболівають за роботу і своїх пацієнтів”, – зазначив Терехов.

Також він повідомив, що цього року в лікарні невідкладної допомоги планується завершити ремонт приймального відділення, а наступного року буде передбачено фінансування заміни ліфтів.

Довідка. Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова працює з 1977 року і є багатопрофільним стаціонаром на 960 ліжок, 75% з яких мають хірургічний профіль, інші – терапевтичний. Щорічно до лікарні звертаються понад 60 тис. хворих, а щодня в медустанові надають допомогу в середньому близько 150 пацієнтам.

Як повідомляв Харків Times, місто має намір прийняти у власність медсанчастину №13 у П’ятихатках.