У парку імені Горького запустили безконтактну оплату паркування

З 30 жовтня відвідувачі парку імені Горького на особистих авто отримали можливість оплачувати послуги паркування безконтактною банківською картою будь-якого банку світу різних платіжних систем, смартфоном або іншим пристроєм з NFC.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

При в’їзді на паркінг користувачі отримують талон зі штрих-кодом для обліку часу. Оплата паркування здійснюється на виїзді з майданчика в кілька дій. Спочатку необхідно відсканувати талон із зафіксованим часом перебування, після чого на POS-терміналі з’явиться сума до сплати, а термінал перейде в режим очікування карти. Для оплати достатньо піднести безконтактну картку, смартфон або інший NFC-гаджет до терміналу. Після успішної транзакції паркомат видасть чек, і шлагбаум підніметься автоматично. Будь-які комісії при безготівковій оплаті паркування відсутні.

Всі пропускні стійки на п’яти паркувальних локаціях по периметру парку вже обладнані POS-терміналами для прийому безконтактних платежів.

Проєкт реалізований компанією «Mastercard», Департаментом цифрової трансформації, КП «Харківпарксервіс» і банком «Райффайзен Банк Аваль».

Як повідомляв Харків Times, в Харкові запустили послугу «SMS-паркування».