На проспекті Ювілейному тимчасово забороняється рух транспорту

Фото: www.city.kharkov.ua

Рух транспорту по пр. Ювілейному, на ділянці від пр. Тракторобудівників до Салтівського шосе при русі у бік вул. Медичної, буде заборонено щоденно з 8:00 до 21:00 20 та 21 жовтня.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

За інформацією Департаменту інфраструктури міськради, це пов’язано з капітальним ремонтом проспекту на ділянці від вул. Гвардійців Широнінців до Салтівського шосе.

На час робіт буде організовано двосторонній рух транспорту по смузі зустрічного напрямку для об’їзду закритої ділянки.

Також з 8:00 до 21:00 22 жовтня буде заборонений рух транспорту на розворотному колі тролейбусів «602-й мікрорайон» по пр. Ювілейному.

У цей же час 26 та 27 жовтня буде заборонено рух транспорту по пр. Ювілейному, на ділянці від Салтівського шосе до пр. Тракторобудівників при русі у бік вул. Гвардійців Широнінців. Двосторонній рух транспорту буде організований по вільній від виконання робіт проїжджій частині.

У зв’язку з ремонтом щоденно з 9:00 до 20:00 20, 21, 22, 26 та 27 жовтня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Ювілейному, на ділянці від вул. Гвардійців Широнінців до розворотного кола «602 м/р». Тролейбуси курсуватимуть так:

№19: розворотне коло «вул. Одеська» – пр. Героїв Сталінграда – пр. Льва Ландау – пр. Ювілейний – розворотне коло «ст. м. «Академіка Барабашова»;

№20: не курсуватиме;

№24: ст. м. «Академіка Барабашова» – пр. Ювілейний – вул. Гвардійців Широнінців – розворотне коло «Північна Салтівка».