У Харківській області відбудуться масштабні навчання тероборони

Фото: kharkivoda.gov.ua

Стратегічні командно-штабні навчання підрозділів територіальної оборони Харківської області з командуванням об’єднаних сил Збройних сил України “Об’єднані зусилля – 2020” відбудуться з 22 по 25 вересня, повідомив військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

Про цеХарків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

У період з 19 по 26 вересня планується проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони Харківської області. Під час проведення навчальних зборів будуть розгорнуті штаб-зони територіальної оборони: обласний штаб, районні та інші”.

Директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОДА Олексій Максимов зазначив, що проведення навчань є дуже важливим у налагодженні повної комунікації. До проведення навчань буде залучено не тільки керівників територіальних управлінь правоохоронних органів та ДСНС, а також керівників райдержадміністрацій.

“Дуже важливо виявити спроможність системи комунікації оперативно передавати інформацію та реагувати на зміни обстановки. За будь-яких умов, окрім виконання практичних завдань, ці навчання нам дозволять дослідити реальний стан справ у комунікаційній сфері та провести залагодження – як окремих підрозділів, так і системи тероборони в цілому. Ми повністю інтегровані в систему тероборони України, тому будемо координувати свої зусилля з іншими областями та центральною владою й органами військового управління”, – зазначив Максимов

Військовий комісар Юрій Калгушкін повідомив, що з початку 2020 року понад 1000 громадян підписали контракт на військову службу за контрактом.

“Харківська область виконує планові завдання більш ніж на 100% – у першу чергу, це частини, які виконують завдання в зоні ООС”, – сказав Калгушкін.

За його інформацією, 60% бійців від загальної кількості вже брали участь у військових діях: 40-45% – віком від 30 до 40 років, 43% – віком від 18 до 30 років. “18% від загальної кількості – жінки, які підписали контракт. Водночас середній показник жінок, які підписали контракт з ЗСУ по Україні, – 10%”, – відзначив Калгушкін.

Він також додав, що Харківщина готується до початку осіннього призову. Цього разу планується відправити на строкову військову службу 1140 призовників.