У Харкові робітники метрополітену вийшли на акцію – вимагають виплатити зарплати

Фото: suspilne.media

Вранці 10 липня працівники КП “Харківський метрополітен” вийшли на платформу станції метро “Московський проспект” з вимогою виплатити заробітну плату.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Суспільного.

На акцію вийшли близько 50 людей, переважно машиністи.

“Ми зібрались тут, бо нам не виплачують зарплатню, не виплачуються відпускні. Я в даний час перебуваю у відпустці. Мені не виплатили відпускні, я звертався до начальника депо. Відповідно до КЗОТ, є положення, що я можу відмовитися, перенести відпустку так, як мені не виплатили відпускні. Мені було відмовлено у переносі відпустці. Я все одно знаходжуся у відпустці, без відпускних”, — розповів Дмитро Цирков, який 15 років працює машиністом в метро.

За його словами, мета збору — домогтися виплати заборгованості із зарплати, відпускних.

“Це не тільки машиністам, це усім співробітникам метрополітену не виплачуються зарплати. Як ми пішли на карантин, нам ще досі винні за березень частину зарплати. Нам був виплачений аванс, не виплачена зарплата. Нам ще винні за квітень. Ми поїхали у травні й нам от шматочками виплатили зарплату за травень. На даний момент мені ще винні зарплату за червень, усім. І мені ще винні відпускні за липень, які також не були виплачені”, — пояснює Цирков.

“Якось так ми чекали, нам щось обіцяли. Завтра-завтра почнуться виплати, будуть виплати у повній мірі. На даний момент виплати не відновилися у повному обсязі”, — каже машиніст.

Після зборів на платформі працівники метрополітену прямують до електродепо “Московське” для розмови із керівництвом. Охорона депо не пустила журналістів на зустріч машиністів з керівництвом.

Як повідомляв Харків Times, 25 травня в Харкові після двомісячного карантинного простою знову почав працювати метрополітен.

Збитки Харківського метрополітену через карантин перевищили 180 млн грн. За словами генерального директора КП «Харківський метрополітен» В’ячеслава Стаматіна, після карантину на підприємстві є проблема з виплатою заробітної плати.

Фото: suspilne.media