Приватник повернув державі земельну ділянку у Краснокутському районі

Фото: shiryaivo-rda.odessa.gov.ua

Дергачівською місцевою прокуратурою Харківської області забезпечено виконання рішення суду та повернуто у власність держави земельну ділянку площею 2 га, розташовану в Краснокутському районі Харківської області.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

“Протягом 2017 фізичною особою повторно використано право на безоплатну приватизацію землі однієї категорії на території однієї з сільських рад Краснокутського району Харківської області, внаслідок чого Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області, всупереч вимогам Земельного кодексу України, земельну ділянку вартістю понад 2,1 млн грн передано в приватну власність. Це і стало підставою до направлення прокуратурою відповідного позову до суду.”, – розповів керівник місцевої прокуратури Станіслав Пієв

Рішенням Краснокутського районного суду Харківської області скасовано речове право на спірну земельну ділянку та повернуто її у власність держави.

Як повідомляв Харків Times, Краснокутський районний суд Харківської області розгляне дві позовні заяви про повернення у власність державі сільськогосподарських земель вартістю понад 15 млн грн.