Чоловік пішов за ґрати за безпричинне побиття літньої людини на Плеханівській

Фото: atr.ua

Комінтернівський районний суд Харкова визнав винним у хуліганстві (ч. 1 ст. 296 Кримінального кодекса) 34-річного мешканця міста, побив літнього чоловіка на вулиці Плеханівській. Чоловіка засуджено до покарання у вигляді двох років та одного місяця обмеження волі в умовах виправного центру.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

У середині січня соціальні мережі сколихнуло відео очевидця, який, проходячи вдень по вулиці Плеханівській, побачив, як молодик, перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, б’є ногами лежачого на землі літнього чоловіка. Незважаючи на зауваження автора відео та інших перехожих, чоловік продовжував свої протиправні дії. Припинили ці хуліганські дії лише працівники поліції, які були викликані на місце небайдужими особами.

Зловмисником виявився 34-річний мешканець Харкова, який вже притягувався до кримінальної відповідальності у 2019 році.

“Завдяки принциповій позиції процесуального керівника у кримінальному провадженні зібрано ряд беззаперечних доказів вини чоловіка у скоєному. Під час судового розгляду обвинувального акту правопорушник повністю визнав свою провину у скоєному. Однак, враховуючи суспільний резонанс події та наявність попередньої судимості, судом підтримана позиція прокурора щодо обрання міри покарання порушнику у вигляді двох років та одного місяця обмеження волі в умовах виправного центру”, – йдеться у повідомленні.

Вирок суду набрав законної сили.