Пільговий «E-ticket» видається тільки харків’янам, – Водовозов

Фото: city.kharkov.ua

У Харківській міськраді заявили, що пільгові проїзні «E-ticket» видаються тільки жителям міста Харкова.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Пільговий електронний квиток «E-ticket» для проїзду в міському пасажирському електротранспорті видається тільки жителям міста Харкова. Про це сьогодні, 5 лютого, повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

«Згідно з Бюджетним кодексом, міська влада має право фінансувати тільки жителів своєї територіальної громади, тобто ми не маємо права надавати пільги жителям інших населених пунктів, навіть якщо ці люди щодня їздять до Харкова на роботу. Це питання має вирішувати їхній місцевий орган самоврядування», – зазначив віце-мер.

Євген Водовозов нагадав, що з 1 березня буде припинена можливість поповнювати старі карти для проїзду в метро, ​​хоча їздити за ними можна буде до 1 березня 2021 року.

Крім того, цьогоріч «E-ticket» планується впровадити у пасажирських автобусах.

Як повідомляв Харків Times, для отримання пільгового «E-ticket» харків’ян-пільговиків просять зареєструватися. В Єдиному держреєстрі осіб, які мають право на пільги, перебувають не всі пенсіонери і ветерани праці, а також деякі інші пільгові категорії населення.