У Харкові відбувся форум неформальної освіти

Фото: city.kharkov.ua

Форум неформальної освіти «Kharkiv EDU Forum» пройшов 8 грудня в інноваційному парку «Unit City».

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби міськради.

Він зібрав понад 250 учасників – представників сфери освіти та бізнесу, підлітків та молоді. У заході взяли участь заступник міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот і директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

На форумі були представлені результати дослідження «Сучасний портрет харків’ян», метою якого є аналіз найпопулярніших у світі навичок XXI століття, потреб сучасної молоді та підлітків, запиту на ринку праці щодо необхідних компетенцій та їх обговорення з провідними фахівцями у сфері освіти і молодіжної політики.

Для учасників форуму пройшли тематичні та дискусійні панелі, а також тренінг.

«У заході взяли участь кращі спікери України, зібралися всі організації, які працюють у ніші неформальної освіти, щоб обмінятися досвідом, сформувати плани на майбутнє. Це було цікаво і корисно як роботодавцям, так і всім іншим представникам у цій галузі, людям, які хочуть розвиватися і вдосконалюватися, щоб бути актуальними на ринку праці», – зазначив Олексій Чубаров.

Організатор заходу – громадська організація «Лінк» за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту в рамках Міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова».