Російській групі “Воровайки” відмовили в проведенні концерту в Харкові

Фото: .golddisk.ru

Адміністрація Харківського національного театру опери та балету, на сцені якого нібито планувався виступ російської групи “Воровайки”, заявила, що не має наміру допустити проведення концерту даного колективу.

Про це ХарківTimes дізнався з повідомлення прес-служби ХНАТОБу

“У зв’язку з поширенням фейкової новинм про виступи російської групи” Воровайки “на сцені ХНАТОБ / СхідОпера, дирекція театру спростовує наявність договірних відносин з організаторами цих гастролей і заявляє, що не має намірів їх допустити”, – йдеться в повідомленні.

Інформація про те, що російський колектив має намір виступити в Україні і, зокрема, в Харкові, з’явилася в соцмережах напередодні, 4 грудня. Намір групи, в репертуарі якої є пісня зневажливого змісту по відношенню до України, викликало хвилю обурення в соцмережах. Зокрема, співачки виконують пісню з такими словами:

“Курица – не птица, х # хлы – не заграница”, “Смелости нам хватит, хватит интересу. Если будет надо заберем Одессу”.

Частина користувачів висловлювала намір не допустити проведення концертів в Харкові. Представники харківського патріотичного об’єднання “Світанок” сьогодні, 5 грудня, звернулися в СБУ в Харківській області із заявою, в якій вимагали заборонити групі “Воровайки” в’їзд в Україну.