Поліція розшукує трьох дітей

Співробітниками Немишлянського відділу поліції Харкова встановлюється місцезнаходження 15-річного Максима, 9-річного Руслана та 6-річного Богдана Мареничів. Хлопці 6 вересня самовільно залишили приміщення лікарні та до теперішнього часу не повернулися.

Фото: hk.npu.gov.ua

Прикмети Максима: зріст 166 см, волосся коротке темного кольору, середньої тілобудови, очі сірі, розмова не чітка. Був одягнений у білу футболку, джинсові шорти, кросівки.

Фото: hk.npu.gov.ua

Прикмети Богдана: зріст 112 см, волосся коротке світло-русяве, середньої тілобудови, очі сіро-блакитні. Був одягнений у рожеву футболку, світлі шорти, кросівки.

Фото: hk.npu.gov.ua

Прикмети Руслана: зріст 136 см, волосся коротке світло-русяве, середньої тілобудови, очі сіро-блакитні, на нижній губі проявлення герпесу. Був одягнений у синю футболку, світло-блакитні шорти, кросівки.

“Шановні громадяни, якщо ви володієте будь-якою інформацією про розшукуваних, просимо повідомити до Немишлянського відділу поліції за телефонами: 102, 93-50-40 або іншим зручним для вас способом”, – йдеться у повідомленні.