Появилось відео скандального випускного: нацгвардійці переспівують Газманова «За Україну!» (відео)

Фото: nangu.edu.ua

Лейтенанти Національної академії Нацгвардії, які відзначали випускний під пісню Газманова «Офіцери», на словах «За Росію» співали «За Україну» та врешті вимкнули мелодію.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення «МедіаПорта».

«Там була така ситуація, що частина переспівала, а частина покликала старшого, і старший припинив цю пісню. Десь на середині пісні підійшов, і вимкнули», — сказав «МедіаПорту» прес-офіцер Національної академії НГУ Олексій Лебідь.

Фрагмент відео, на якому чутно, як кілька з присутніх вигукують «За Україну», є у розпорядженні «МедіаПорта».

Службове розслідування, призначене командувачем Нацгвардії, триває. Начальник Академії Нацгвардії Сергій Соколовський розповів журналістам, що офіцерів, відповідальних за проведення заходу, покарають, але як саме, не уточнив.

Те, що на випускній вечірці у нацгвардійців лунала пісня «Офіцери» у виконанні російського співака Олега Газманова, днями у соцмережах помітив активіст, блогер Сергій Стерненко. «Якщо ці випускники танцюють під пісню «Офіцери-росіянє», увага, питання: а від кого вони будуть нас захищати під час російсько-української війни?» — прокоментував він.

Как сообщал Харків Times, у Харкові скандал – в академії Нацгвардії під час випускного була використана пісня Олега Газманова “Офіцери, росіяни”. Співак підтримує антиукраїнську політику РФ, анексію Криму і окупацію частини Донбасу.