«Група Нафтогаз» заявила про те, що не збирає через інтернет жодної персональної інформації клієнтів попри чутки, які «ширяться у соцмережах».
Про це Харків Times стало відомо з заяви на сторінці Групи у Facebook.
«Мережею шириться неправдива інформація, що з 22 жовтня Нафтогаз розпочинає збір персональних даних онлайн для вирішення питань щодо перерахунку і повернення коштів Нафтогазом за доставку/розподіл газу. Закликаємо бути уважними та обережними: у жодному разі не передавайте свої дані стороннім особам. Довіряйте тільки офіційним джерелам!», – йдеться у заяві.
«Нафтогаз» підкреслює, що станом на зараз документи на повернення переплат приймаються винятково в Центрах обслуговування клієнтів. При цьому відмічається, що «Група Нафтогаз» дійсно «активно працює над розробкою та впровадженням онлайн механізму подачі документів для перерахунку та повернення коштів за доставку/розподіл газу», але такий механізм – ще в майбутньому.
«Ще раз підкреслюємо – ми не збираємо через інтернет жодної персональної інформації клієнтів», – наголошують у Групі.
У «Нафтогазі» радять звертатися за більш детальною консультацією безпосередньо до Групи та її філій, а також до операторів Контакт-центру за номерами:
🔹066-300-2-888
🔹098-300-2-888
🔹093-300-2-888

Як повідомляв Харків Times, у перші дні вересня кіберполіція у Харківській області припинила роботу шахрайського call-центру, працівники якого переконували іноземців переказувати гроші на підконтрольні шахраям рахунки іноземних банків.
У середині серпня кіберполіція припинила у Харкові діяльність шахрайського саll-центру, в якому “працювали” 160 операторів. Вони щоденно обдзвонювали людей та за заздалегідь розробленим сценарієм вмовляли їх інвестувати гроші в псевдоінвестиційні проекти.