У Харкові дозволили вхід на одне кладовище

Фото: Харківська міська рада

З 29 травня знов відкрили вхід на міське кладовище №16, розташоване на вул. Сьомої Гвардійської Армії у селищі Кулиничі у східній частині Харкова.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

За інформацією мерії, дозвіл на відвідування місця поховань надали фахівці вибухотехнічної служби ГУ Нацполіції в Харківській області, які обстежили територію цвинтаря на наявність вибухонебезпечних предметів.

Всіх відвідувачів просять бути обачними, уникати скупчення людей і не ігнорувати сигнали тривоги. А при виявленні будь-якого підозрілого предмета в жодному разі не брати його до рук, пересувати його чи торкатися, відійти на безпечну відстань та повідомити піротехнікам ДСНС, Нацполіції чи адміністрації кладовища.

Також повідомляється, що вхід на міські кладовища №15 (вул. Володі Дубиніна) та №17 (вул. Курочкіна Гора) поки що заборонений.

Детальну інформацію щодо роботи кладовищ та ритуальних послуг можна отримати за тел.: 16-40, (057) 712-10-34, а також на офіційних сторінках КП «Ритуал» у соціальних мережах.

Як повідомляв Харків Times, усі кладовища в Харкові були закриті для відвідування на Великдень,16 квітня. Відповідне рішення було ухвалене з метою уникнення провокацій з боку ворога та убезпечення містян від ракетних атак росіян.

Заборона тривала і у травні. Так, у Харкові через небезпеку було закрито чотири кладовища.