На Великдень у Харкові закриють всі кладовища

Фото: Харківська міська рада

Усі кладовища у місті Харкові будуть закриті для відвідування на Великдень,16 квітня. Відповідне рішення було ухвалене з метою уникнення провокацій з боку ворога та убезпечення містян від ракетних атак росіян.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

Для забезпечення порядку під час великодніх та поминальних днів, а також недопущення порушень правил громадської безпеки, територію харківських кладовищ патрулюватимуть поліцейські.

Також правоохоронці чергуватимуть на цвинтарях, вхід на які закритий для відвідування через можливу наявність вибухонебезпечних предметів. Це міське кладовище №15 (вул. Володі Дубиніна), №16 (селище Кулиничі, вул. Сьомої Гвардійської Армії) та №17 (вул. Курочкіна Гора, 1), “Сосни” (вулиця Генерала Удовиченка) і Журавлівське кладовище (провулок Гладкий).

Детальну інформацію щодо режиму роботи міських кладовищ можна дізнатися на сторінці КП «Ритуал» у Facebook або у диспетчерській службі за тел.: 16-40.

Як повідомляв Харків Times, напередодні та під час великодніх свят і поминальних свят у 29 громадах Харківської області заборонено відвідувати кладовища. Через високу мінну небезпеку закрито для відвідувань  753 кладовища.