У Первомайському прощаються з загиблим у Бахмуті командиром мотопіхотного відділення

В суботу, 11 березня, у м. Первомайський Харківської області прощаються з загиблим Захисником України, 35-річним Олександром Канівцевим.

Про це Харків Times довідався з повідомлення мера Первомайського Миколи Бакшеєва.

“З сумом сповіщаємо, що на кривавій війні з російським загарбником, загинув житель нашої громади – Канівцев Олександр Сергійович. Героїчно захищаючи Україну від ворога, відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, в бою за Україну, її Свободу та Незалежність загинув Герой 6 березня 2023 року в місті Бахмут Донецької області.”, – повідомив очільник Первомайського.

Олександр Канівцев народився у Первомайському у 1987 році, навчався у місцевій школі №5. У 2022 році був призваний на військову службу по мобілізації, де займав посаду командира мотопіхотного відділення.

У Героя залишились дружина та двоє маленьких дітей 2,5 роки та 3 місяці.

Поховають загиблого Захисника України сьогодні, 11 березня. О 12:00 відбудеться цивільна панахида на центральній площі біля ПК «Хімік».

Як повідомляв Харків Times, 24 лютого в боях біля населеного пункту Подоли Куп’янського району загинув 23-річний стрілець-зенітник з Первомайського, солдат Даніїл Крутогузов.

26 лютого у місті Первомайський Харківської області простилися з загиблим Захисником України 33-річним Олексієм Азаренковим. Воїн добровільно пішов до лав ЗСУ навесні 2022 року і загинув під Бахмутом.