У «Харківобленерго» розробили сервіс повідомлень про планові та аварійні відключення

Ілюстративне фото

“Харківобленерго” пропонує споживачам отримувати інформацію про планові та аварійні відключення світла за допомогою електронного сервісу.

Про це Харків Times довідався з повідомлення АТ «Харківобленерго».

Сервіс знаходиться на сайті компанії, у місці, де раніше публікували графіки погодинних відключень на тиждень. Схоже, в компанії вирішили відмовитися від загальних графиків, зосередившись на індивідуальному спілкуванні з клієнтами.

Як саме працюватиме сервіс, поки ще не можна сказати достеменно. Припускаємо, що він почне працювати з понеділка, 5 грудня, коли почнуть діяти нові графики планових відключень.

Щоб отримувати інформацію про знеструмлення планове чи аварійне, необхідно зареєструватись у сервісі. Це займе максимум 3-4 хвилини.

Користувачу необхідно заповнити чотири рядки: вказати номер особового рахунку, номер свого мобільного телефону та електронної пошти.

Також слід обрати канал, яким буде надходити інформація:

–  особистий кабінет АТ “Харківобленерго”;

– Telegram;

–  Viber;

– мобільний додаток;

– електронна пошта.

Після заполнення чотирьох рядків слід поставити галочку біля віконця з написом “Я не робот”. Після цього слід «Харківобленерго» надсилає код, який треба вставити у нове віконце. Все – реєстрацію завершено.

Тепер чекаємо інформацію від енергетиків про відключення, яка надходитиме на обраний споживачем канал. Ми обрали Telegram.

Нагадаємо, графіки планових відключень вводилися у Харкові та області з понеділка, 31 жовтня. Графік передбачав 12 черг відключення тривалістю по 3 години кожна від 7:00 до 22:00. Зранку в цей день  близько 8:15 російські окупанти вдарили ракетами по Харкову. Через обстріл у місті зникла електрика, зупинився метрополітен і наземний електротранспорт.

Після цього рашисти здійснили ще декілька ракетних атак по енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок удару окупантів 23 листопада в Україні стався стався блек аут, автоматично відключилися всі АЕС, які генерують понад 50% електрики.

Як повідомляв Харків Times, з 1 грудня, дізнатися про свою чергу планового відключення електрики харків’яни можуть, заповнивши спеціальну форму на сайті АТ «Харківобленерго».