У Харкові з’являться зупинки-укриття

Ілюстративне фото: artstation.com

У Харкові планують встановити нові зупинки громадського транспорту, які водночас є укриттями на випадок обстрілу.

Про це Харків Times дізнався з заяви мера Харкова Ігоря Терехова.

За його словами, ці бетонні споруди певною мірою даватимуть прихисток та захищатимуть харків’ян, які чекають на громадський транспорт.

«Ми розробляємо проект нової зупинки, яка буде більш-менш безпечною та водночас буде укриттям для людей, які чекають на громадський транспорт. Пробний екземпляр ми вже запустили в роботу”, – сказав Терехов.

За його словами, влада визначила для початку 25 місць, де спостерігається певне скупчення людей в очікуванні транспорту – ці місця й обладнають новими зупинками в першу чергу.

«Саме з них ми починатимемо», – сказав мер Харкова.

Наразі ще невідомо, які саме структури будуть розробляти, виготовляти та встановлювати ці зупинки-укриття, й скільки вони коштуватимуть місту та як саме виглядатимуть, але маємо надію, незабаром міськрада розповість і про це.

Як повідомляв Харків Times, внаслідок обстрілу, який російські окупанти здійснили вранці сьогодні, 20 липня по транспортній зупинці у Салтівському районі Харкова, є загибли й поранені.

Внаслідок обстрілу зупинки громадського транспорту біля ринку Барабашово у Харкові 21 липня також загинули та були поранені люди.