До відновлення Харкова долучилися майже дві тисячі волонтерів

Фото: city.kharkov.ua

За 20 днів до ініціативи «Відновимо Харків разом» Департаменту житлово-комунального господарства долучилось понад 1 800 волонтерів з різних районів Харкова.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Волонтери разом із співробітниками комунальних підприємств розгрібають завали, прибирають уламки скла та сміття, що залишилися після обстрілів. З початку реалізації ініціативи, з 9 березня, було прибрано понад 100 куб. м сміття.

Зокрема, вчора, 28 березня, в Основ’янському районі міста працювало понад 70 волонтерів. Небайдужим містянам за допомогу подякував Харківський міський голова Ігор Терехов.

Нагадаємо, що всі охочі допомогти у відновленні Харкова – у прибиранні завалів та сміття, ремонті будинків та майданчиків, можуть записатися на участь у роботах, заповнивши спеціальну форму. Після цього з волонтерами зв’яжеться координатор. Для уточнення інших організаційних питань та надання конструктивних пропозицій можна зв’язатися уTelegram з @Inna_Koordinator та @Oleksandra_Kapinus.

«Ми намагаємося усіма силами підтримати наше улюблене місто. Харків житиме! Ми вистоємо!» – зазначили у Департаменті житлово-комунального господарства.

Як повідомляв Харків Times, парк Горького приводять до ладу після обстрілів російських окупантів