Росіяни двічі атакували АЗС у Дергачах: є постраждалі

27 червня російські війська, за попередніми даними, двічі атакували безпілотниками місто Дергачі. Обидва удари були завдані по автозаправних станціях. Унаслідок другого удару постраждали двоє людей.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, близько 13:40 російські війська, попередньо використавши безпілотник типу «Італмас», атакували автозаправну станцію. Внаслідок удару пошкоджено паркан АЗС, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства.

Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, російські війська завдали повторного удару по території іншої автозаправної станції.

Під час атаки 41-річна жінка перебувала у власному автомобілі на території АЗС. Вона дістала поранення. Крім того, гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник автозаправної станції.

Як повідомляв Харків Times, уночі російські війська атакували безпілотниками Солоницівську громаду Харківського району. Під удар потрапили дві автозаправні станції: на одній виникла пожежа, інша зазнала пошкоджень.