27 червня російські війська, за попередніми даними, двічі атакували безпілотниками місто Дергачі. Обидва удари були завдані по автозаправних станціях. Унаслідок другого удару постраждали двоє людей.
Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.
За даними слідства, близько 13:40 російські війська, попередньо використавши безпілотник типу «Італмас», атакували автозаправну станцію. Внаслідок удару пошкоджено паркан АЗС, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства.
Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, російські війська завдали повторного удару по території іншої автозаправної станції.
Під час атаки 41-річна жінка перебувала у власному автомобілі на території АЗС. Вона дістала поранення. Крім того, гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник автозаправної станції.

Як повідомляв Харків Times, уночі російські війська атакували безпілотниками Солоницівську громаду Харківського району. Під удар потрапили дві автозаправні станції: на одній виникла пожежа, інша зазнала пошкоджень.