Росіяни повністю завʼязли у вуличних боях за Вовчанськ – Сирський

Фото: facebook.com/CinCAFofUkraine

Російські війська «повністю зав’язли» у вуличних боях за Вовчанськ та несуть «дуже високі втрати». В районі Липців росіяни «перейшли до активної оборони».

Про це Харків Times дізнався з допису у Facebook Головнокомандувача ЗС України Олександра Сирського.

«Після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині противник повністю завʼяз у вуличних боях за Вовчанськ та поніс дуже високі втрати в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безуспішно», – написав Головнокомандувач.

Він повідомляє, що на Куп’янському напрямку фронту «продовжуються бої у лісовому масиві на північ від міста».

«Складна ситуація в районі Кислівки, де ворог намагається прорвати нашу оборону та вийти до річки Оскіл», – зазначає Сирський.

Також Головнокомандувач відмітив «ефективну роботу більшості командирів та штабів по організації бойових дій, вогневому ураженню противника, підтриманню взаємодії з сусідніми частинами», хоча повідомив, що «є проблеми, які потребують швидких та кардинальних рішень».

Головнокомандувач зазначає значне зниження кількості та інтенсивності бойових дій.

Як повідомляв Харків Times, на XXX позачерговій сесії Одеської міської ради 22 травня єдиним питанням було виділення 36 мільйонів гривень на допомогу бригадам, які захищають Україну під Харковом та Вовчанськом. Депутати Одеської міськради підтримали це виділення одноголосно.