Переважна більшість постраждалих у харківській типографії – жінки (доповнено, фото)

У зруйнованій двома російськими ракетами С-300 приватній типографії в Основ’янському районі Харкова загинули семеро та були поранені 17 людей. Переважна більшість з них – жінки.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

Як повідомили надзвичайники кореспонденту Харків Times на місці події, пожежа на площі 1500 кв. метрів була локалізована за годину.

За повідомленням Харківської ОВА, наразі на місці влучання ще триває рятувально-пошукова операція. З семи загиблих п’ятеро – це жінки, один чоловік, а особу ще однієї людини наразі встановити не вдалося.

«Будуть проведені додаткові експертизи», – повідомили у ХОВА.

Як сказав Суспільному начальник Головного управління Нацполіції Харківщини Володимир Тимошко, для остаточного встановлення особи трьох загиблих доведеться проводити ДНК-експертизи. Двох загиблих упізнали за одягом.

Як сказав журналістам мер Харкова Ігор Терехов, узагалі переважна більшість загиблих та постраждалих сьогодні в Харкові – жінки.

«Надзвичайно жорстокою» назвав цю атаку на Харків та Люботин президент країни Володимир Зеленський.

Як пізніше повідомив у Facebook засновник та президент Групи компаній «Фактор», до якої входить підприємство «Фактор-Друк», Сергій Політучий, одна ракета влучила у центр цеху, з 4 тисяч квадратних метрів зруйновано більше тисячі.

«Обсяги матеріальних втрат внаслідок ракетного удару ми іще встановлюємо» – повідомив Політучий.

«Фактор-Друк» – найбільший поліграфічний комплекс повного циклу у Європі, у якому друкуються майже усі видавництва України, підприємство, яке веде свою історію з 1996 року.

Як повідомляв Харків Times, кількість загиблих від масованого ракетного удару росіян по Харкову зранку сьогодні, 23 травня, вже зросла до семи. Кількість поранених в обласному центрі та місті Люботин наразі складає 23 людини.