Поїзд-кухня годує пацієнтів Харківської психіатричної лікарні (фото)

Фото: Харків Times

Поїзд-кухня «Укрзалізниці» продовжує працювати в Харківській області й наразі готує їжу для пацієнтів постраждалої вночі 27 квітня від російського ракетного обстрілу Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні №3.

Про це Харків Times повідомили в «Укрзалізниці».

«Упродовж декількох днів працівники поїзда-кухні також готують для Харківської психіатричної лікарні. Вона була зруйнована російськими ракетами», – йдеться у повідомленні.

«Укрзалізниця» обіцяє, що працівники поїзда-кухні готуватимуть їжу для пацієнтів, «поки харчоблок лікарні та інші господарські приміщення лікарні відновлюють».

Залізничники нагадали, що «закупівлі продовольства та функціонування поїзда фінансує Фонд Говарда Баффета (The Howard G. Buffett Foundation)».

Фото: Укрзалізниця

Як повідомляв Харків Times, 23 листопада минулого року «Укрзалізниця» відправила у перший рейс поїзд-кухню, який відтоді працює на прифронтовій території, а також у місцях, які потерпають від блекаутів у разі враження російськими військами енергетичної інфраструктури, та годує мешканців України, які потребують допомоги.

У Харківській обласній клінічній психіатричній лікарні №3, по території якої у ніч на сьогодні, 27 квітня, росіяни вдарили двома ракетами С-300, вибиті шибки у кількох будівлях, пошкоджені дахи, водогін, каналізаційний колектор та лінії електропередачі.