На Харківщині над відновленням електромереж працюють понад 100 бригад «Харківобленерго» (фото)

Фото: Харківобленерго

Понад 100 бригад АТ “Харківобленерго” продовжують аварійно-відновлювальні роботи на території обслуговування Близнюківського, Барвінківського, Балаклійського, Ізюмського, Лозівського та Первомайського районів електричних мереж. Наразі без світла через негоду перебувають близько 28 тисяч споживачів.

Про це Харків Times повідомили у «Харківобленерго».

«Вже третю добу енергетики борються з наслідками обледеніння. Умови, в яких працюють наші фахівці, дуже важкі. Ожеледь торкнулася не тільки електромереж, але і під’їзних доріг. Тому туди, куди не може проїхати наша техніка, персонал вимушений діставатися пішки», – розповів заступник технічного директора АТ “Харківобленерго” Олександр Кишинський.

Незважаючи на складні погодні умови, фахівцям районних підрозділів товариства вже вдалося відновити 32 повітряні лінії з пошкоджених 86-ти. Окрім того, до Близнюківської громади вже доставлено 118 стійок, і вже завтра розпочнуться роботи зі встановлення нових опор замість зруйнованих. У відновлювальних роботах задіяні 71 одиниця спецтехніки та 79 гідропідйомників та всюдиходів.

Енергетики запевняють, що працюють не зупиняючись. Роботи триватимуть й у вихідні дні, щоб якнайшвидше відновити електропостачання для всіх споживачів.

Як повідомляв Харків Times, внаслідок негоди в Харківській області спостерігається намерзання льоду на дротах електромереж. Подекуди через зледеніння навіть падали електроопори. Станом на ранок сьогодні, 15 грудня, без електрики перебували більше 43 тисяч користувачів.