Бухгалтерку викрили у нанесенні 1,5 млн грн збитків на відновленні ліцею у Люботині

Майже 1,5 млн збитків нанесено державі на підготовці до відновлення постраждалого внаслідок російського обстрілу ліцею у місті Люботин Харківської області. У скоєнні цього злочину поліція підозрює 59-річну головну бухгалтерку цього навчального закладу.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, за бюджетні гроші необхідно було розробити проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт люботинського ліцею частково зруйнованого російським обстрілом.

Головна бухгалтерка цього ліцею, яку призначено уповноваженою особою з питань публічних закупівель, прийняла рішення про проведення процедури відкритих торгів.

До участі у закупівлі були допущені двоє учасників: один з ціновою пропозицією 2,4 млн грн, інший — 3,83 млн грн.

“Головним бухгалтером ліцею було відхилено найбільш економічно вигідну пропозицію та перераховано кошти у сумі 3 830 000 гривень приватному підприємству за виготовлення проєктно-кошторисної документації.”, – розповіли у прокуратурі.

Відповідно до висновку судово-економічної експертизи, головний бухгалтер спричинила збитки державі у сумі майже 1,5 млн гривень.

Жінці повідомили про підозру за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Слідчі подали клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові чиновницю ОВА підозрюють у нанесенні збитків на 1,3 млн грн на закупівлі обладнання для дітей з порушеннями зору.